27. jaanuar - JAANUARIKUU JUUBILARID: ALMA KLAUREN - 115, SIMONE TREI - 100, FRED JÜSSI - 70

Ülevaated Saaremaa juurtega kunstnikest ja Fred Jüssi mõtteterad elust ja loodusest. Oli ka väike viktoriin linnulaulude äratundmisest.

28. veebruar - KOHTUMINE KAKSIKVENDADE JÜRI JA ÜLO TUULIKUGA

"Kohtumise lõpul tunneme, et oleme palju rikkamaks saanud, kuna meiega jagasid oma elukäigu rõõme ja raskusi nii erinevad, teisalt sarnased, heatahtlikud ja teineteisesse nii soojalt ja tunnustavalt suhtuvad vennad." Nii kirjutas üritusest osavõtja Maie Opkaup.

10. märts - KÜLAS  ANDRUS KIVIRÄHK

7. märtsil oli eelnevalt võimalus vaadata külalise etendust "Aabitsakukk".

14.aprill - IRMA JÄRVESALU RAAMATU "MUHU MEISTRID II" ESITLUS

Räägiti ilmunud raamatust ja raamatu autorist, olid muusikalised etteasted ja õhtu lõppes mõnusas vestlusringis koos kohvi ja kringliga.

26. mai - TUNEESIA REISIMULJED

Õhtu sissejuhatuseks esinesid Orissaare Internaatkooli õpilased, kes esitasid oma nägemuse FR. R. Kreutzwaldi "Kalevipojast".

Koosviibimine jätkus reisimuljetega. Neeme Mets käis Tuneesias ja vahendas sealset elu-olu meilegi. Ja kõige lõpus tutvustasime veel uusi raamatuid.

13. september - ERIK TOHVRI LUGEJATEGA KOHTUMAS

27. oktoober - KÜLLA TULID KIRJANIKUD JAN KAUS, SASS HENNO, EEVA PARK JA KIRJANDUSKRIITIK MAIRE LIIVAMETS

8. november - LUULEÕHTU

Raamatukogutöötajate poolt kokku pandud põimikus olid vaatluse all järgmised luuletajad:  Rein Sander, Annes Ihoma, Malle Talvet, Jüri Talvet, Katrin Tammik, Jaan Malin ja Salme Tuulik. Anti ülevaade luuletajate elust ja loomingust ning loeti eelpool nimetatud kirjanike luulet.

Ei unustanud me ka Albert Uustulndi, kelle juubeli tähistamiseks kuulasime tema loodud laule.