22. jaanuar - IRMA JÄRVESALU luuleraamatu "KUI ÜKSIK   TINDIKALA" esitlus

Luulet lugesid autor ja tema sõbrad, muusikalised vahepalad kõlasid Orissaare gümnaasiumi tütarlasteansambli esituses.

26. veebruar - KÜLAS ORISSAARE VALLAVANEM RAIMU AARDAM

Tähistasime Eesti Vabariigi 90. sünnipäeva.Vallavanem andis ülevaate olukorrast vallas, rääkis tulevikuplaanidest ja vastas paljudele küsimustele.

26. märts - KIRJANDUSKLUBI SÜNNIPÄEV

5 aastat tagasi said kokku raamatusõbrad-kirjandushuvilised ja moodustasid Orissaare Kirjandussõprade klubi. Sünnipäeva tähistamiseks kutsusime peole pillimehed Muhu saarelt ja kultuurimaja tantsunaised. Lugesime luuletusi, õppisime vanu seltskonnatantse ja maiustasime kaasatoodud suupistetega. Õhtu oli pidulik ja lõbus.

29.aprill - MARIE UNDERI LUULEAIAS

Õhtu oli pühendatud Marie Underi 125. sünniaastapäevale. Kuulasime ülevaadet elust ja loomigust, lugesime ise ja kuulasime ka plaadilt tema luuletusi, muusikalised vahepalad olid Marie Underi sõnadele kirjutatud laulud.

7. juuni - ORISSAARLASED PAARUTASID BUSSIGA MUHUSSE       

Kirjandusklubi lõpetas hooaja reisiga Muhu saarele.

Alustasime Koguva muuseumist. Seal ootas meid perenaine Kadri Tüür, kes kõneles Juhan Smuulist ja andis pikema ülevaate ka Raissa Kõvamehe elust ja loomingust.

Edasine marsruut: Elle Otsa kaunis koduaed Paenase külas, Tamse koolimaja juures saime ülevaate Tamse kooli ja küla ajaloost, Üügu pank ning keraamik Marget Tafeli kodustuudio Jüri-Jaani talus Lõetsa külas. Meie muljeterohke päeva lõpetas aiapidu Pädaste mõisas.

23. september -  REISIDA ON HUVITAV, GIID OLLA ON PÕNEV

On tavaks saanud, et esimesel kokkusaamisel sügisel meenutame veel suve, kus keegi käis ja mida nägi. Seekord kuulasime reisimuljeid Korfu saarelt ja giid Kaja Kuntsel rääkis temale omaselt väga humoorikalt giidi elukutsest ja paljudest põnevatest seikadest, mis selles töös ette on tulnud.

21. oktoober - LOEN MINA - LOE KA SINA ...

Tähistasime raamatukogupäevi "Loeb, mida loed". Kohalolijad rääkisid, mida on lugenud ja mida soovitaksid ka teistele. Raamatukogutöötajad andsid ülevaate uudiskirjandusest ja tutvustatud sai Nobeli kirjanduspreemia laureaati Jean- Marie Gustave Le Clezio`d.

12 november - KIRJANIKETUUR

Lugejatega kohtusid KARL-MARTIN SINIJÄRV, JÜRGEN ROOSTE, ANDREI HVOSTOV JA ANDREAS NESTOR.