3. märts - MÄLESTUSED, MEENUTUSED, ELULOOD

Alustuseks esitas Orissaare Gümnaasiumi näitetrupp Ott Arderi luule põhjal koostatud kava "Kõik mis juhtub ja ei juhtu". Õhtu teisel poolel rääkisid klubi liikmed läbiloetud meenutuste ja mälestuste raamatutest ning raamatukogutöötajad Eha ja Sirje tutvustasid eluloolist uudiskirjandust.

6. juuni - SEEKORD PÖIDE MAIL

Väike seltskond kirjandusklubi liikmeid ja nende sõpru tutvus naabervalla, Pöide, kultuuri- ja vaatamisväärsustega.

Läbitud kohad ja paigad: Aira Kaalu sünnikodu, Uuemõisa mõis, Mihkel Ranna dendraarium, Undu mõisa varemed, Koorti jahimajake, Kübassaare, Kõrkvere paadisadam, Hollandi tuulik, Saaremaa suurim rändrahn Aavakivi, Oti mõis. Lõpetasime reisi Pöide kalmistul, kus asuvad Aderkasi kabel ja saksa kirjaniku Walter Flexi haud, süütasime küünla Aira Kaalu kalmul.

9. oktoober - NEEME METS - PÄIKESEKIIR ORISSAARE KULTUURIELUS

Aktiivne kirjandusklubi liige ja kohalik kunstnik-luuletaja Neeme Mets tähistas loomingulise õhtuga oma 80-ndat juubelit.

27. oktoober - Külas kirjanikud KAUKSI ÜLLE, OLAVI RUITLANE, JAAN PEHK JA TRIIN TASUJA  Loe siit

3. detsember - NEEME METSA luuleraamatu "VIKERKAAR" esitlus ja näituse "SIIS..." avamine. Orissaare kultuurimaja ansambli A-DUUR 5. sünnipäev.

Meeleolukas õhtu kirjanduse, kunsti, laulu ja pillimänguga.

16.detsember - ORISSAARE KOHANIMED INIMMÄLUS

Kohalik ajaloohuviline Viivi Eist oli uurinud kunagise Orissaare mõisa lugu ning teadis rääkida veel palju vanemate inimeste jutte ja mälestusi vanemast ajast Orissaares. Vaatasime vanu pilte ja lõpuks tutvustasid Sirje Tarvis ja Eha Trumm uusi raamatuid, et klubikatel ikka pikkadeks pühadeks lugemist jaguks. Õhtu tõeline üllatuskülaline oli Jõuluvana.